
Antiqued Gold Finish Console Table By Homeroots - 396661
The Antiqued Gold Finish Console is a contemporary piece that sits elegantly in your hallway or foyer. Designed with finely cut pieces of clear mirror, this console has an antique gold finish that adds a creative touch to your decor. Give your home that Greek and Goddess vibe with the gold finish. Display your favorite decor item on its mirrored top and use the drawer to store your car keys and other belongings. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 18in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Gold |
| Top Color: | Antique Gold |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396661 |
| Product UPC: | 808230068056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images








Antiqued Gold Finish Console Table By Homeroots - 396661
The Antiqued Gold Finish Console is a contemporary piece that sits elegantly in your hallway or foyer. Designed with finely cut pieces of clear mirror, this console has an antique gold finish that adds a creative touch to your decor. Give your home that Greek and Goddess vibe with the gold finish. Display your favorite decor item on its mirrored top and use the drawer to store your car keys and other belongings. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 18in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Gold |
| Top Color: | Antique Gold |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396661 |
| Product UPC: | 808230068056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Antiqued Gold Finish Console is a contemporary piece that sits elegantly in your hallway or foyer. Designed with finely cut pieces of clear mirror, this console has an antique gold finish that adds a creative touch to your decor. Give your home that Greek and Goddess vibe with the gold finish. Display your favorite decor item on its mirrored top and use the drawer to store your car keys and other belongings. 32" x 48" x 16".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 18in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Gold |
| Top Color: | Antique Gold |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396661 |
| Product UPC: | 808230068056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























