
Antiqued Crystal Console Table By Homeroots
The Antiqued Crystal Console brings a touch of the past with antique drawer inlays flanking each side. These timeless touches create immediate elegance in any room of your home wikth its antiqued design to it. The crystals will make the table stand out as well and be a focal point in your home. Embrace the beauty of the Crystal Console and be transported to a bygone era. 31" x 43.25" x 15".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 43.25in W x 15in D x 31in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396856 |
| Product UPC: | 808230069985 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $818.79
-65%$818.79
$286.58Antiqued Crystal Console Table By Homeroots
The Antiqued Crystal Console brings a touch of the past with antique drawer inlays flanking each side. These timeless touches create immediate elegance in any room of your home wikth its antiqued design to it. The crystals will make the table stand out as well and be a focal point in your home. Embrace the beauty of the Crystal Console and be transported to a bygone era. 31" x 43.25" x 15".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 43.25in W x 15in D x 31in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396856 |
| Product UPC: | 808230069985 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Antiqued Crystal Console brings a touch of the past with antique drawer inlays flanking each side. These timeless touches create immediate elegance in any room of your home wikth its antiqued design to it. The crystals will make the table stand out as well and be a focal point in your home. Embrace the beauty of the Crystal Console and be transported to a bygone era. 31" x 43.25" x 15".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 43.25in W x 15in D x 31in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396856 |
| Product UPC: | 808230069985 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























