
Antiqued Brass and Clad Wooden Accent Table with Flower Top By Homeroots
An accent table shaped like a flower? Yes, please! A one of a kind, flower shaped accent table made from wood. Finished with an antiqued-brass cladding on the sides and top, looks great in spaces based on the design styles.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 22in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380686 |
| Product UPC: | 4512822850788 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Clad Wooden Accent Table Flower |
| Antiqued Brass Clad Wooden |
| Antiqued Brass Clad Wooden Accent |
| Wooden Accent Table Flower |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $396.23
-65%$396.23
$138.68More Images



Antiqued Brass and Clad Wooden Accent Table with Flower Top By Homeroots
An accent table shaped like a flower? Yes, please! A one of a kind, flower shaped accent table made from wood. Finished with an antiqued-brass cladding on the sides and top, looks great in spaces based on the design styles.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 22in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380686 |
| Product UPC: | 4512822850788 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Clad Wooden Accent Table Flower |
| Antiqued Brass Clad Wooden |
| Antiqued Brass Clad Wooden Accent |
| Wooden Accent Table Flower |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
An accent table shaped like a flower? Yes, please! A one of a kind, flower shaped accent table made from wood. Finished with an antiqued-brass cladding on the sides and top, looks great in spaces based on the design styles.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 22in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380686 |
| Product UPC: | 4512822850788 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Clad Wooden Accent Table Flower |
| Antiqued Brass Clad Wooden |
| Antiqued Brass Clad Wooden Accent |
| Wooden Accent Table Flower |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























