
Antique White Wood Mirror By Homeroots
This dresser is exclusively designed and filled with romantic spirit. Expertly detailed, the mirror is crafted with romantic elements combining Queen Anne legs and ornate floral accents in matching antique finish. Add glamorous French provincial charm with this uniquely designed collection that will make a statement in any bedroom
Specifications
| Product Dimensions: | 44" H x 50" W x 2" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Antique White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347175 |
| Product UPC: | 4512839709680 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $704.14
-65%$704.14
$246.45Antique White Wood Mirror By Homeroots
This dresser is exclusively designed and filled with romantic spirit. Expertly detailed, the mirror is crafted with romantic elements combining Queen Anne legs and ornate floral accents in matching antique finish. Add glamorous French provincial charm with this uniquely designed collection that will make a statement in any bedroom
Specifications
| Product Dimensions: | 44" H x 50" W x 2" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Antique White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347175 |
| Product UPC: | 4512839709680 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This dresser is exclusively designed and filled with romantic spirit. Expertly detailed, the mirror is crafted with romantic elements combining Queen Anne legs and ornate floral accents in matching antique finish. Add glamorous French provincial charm with this uniquely designed collection that will make a statement in any bedroom
Specifications
| Product Dimensions: | 44" H x 50" W x 2" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Antique White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347175 |
| Product UPC: | 4512839709680 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























