
Antique Turquoise & Oak Wood Bar Chair By Homeroots
The Antique Turquoise & Oak Wood Bar Chair offer a vintage style to a bar chair. 18" X 20" X 43"
Specifications
| Product Category: | Bar Stools |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 43in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Finish: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374253 |
| Product UPC: | 4512839430263 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Turquoise Oak Wood Bar Chair |
| Antique Turquoise Oak Wood Bar |
| Antique Turquoise Oak Wood |
| Oak Wood Bar Chair |
| Turquoise Oak Wood Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $160.76
-65%$160.76
$56.27More Images





Antique Turquoise & Oak Wood Bar Chair By Homeroots
The Antique Turquoise & Oak Wood Bar Chair offer a vintage style to a bar chair. 18" X 20" X 43"
Specifications
| Product Category: | Bar Stools |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 43in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Finish: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374253 |
| Product UPC: | 4512839430263 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Turquoise Oak Wood Bar Chair |
| Antique Turquoise Oak Wood Bar |
| Antique Turquoise Oak Wood |
| Oak Wood Bar Chair |
| Turquoise Oak Wood Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Antique Turquoise & Oak Wood Bar Chair offer a vintage style to a bar chair. 18" X 20" X 43"
Specifications
| Product Category: | Bar Stools |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 43in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Finish: | Antique Turquoise & Antique Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374253 |
| Product UPC: | 4512839430263 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Turquoise Oak Wood Bar Chair |
| Antique Turquoise Oak Wood Bar |
| Antique Turquoise Oak Wood |
| Oak Wood Bar Chair |
| Turquoise Oak Wood Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























