
Antique Gold Table Lamp With Metal Barrel Shade By Kalalou
Try our table lamp with conical shade and triangle accent. Use with its taller companion for coordinated lighting in any area that needs illumination. The subtle shine and finish bring light to any dark space.
Specifications
| Product Type: | Lighting |
| Product Dimension: | 7.75" L x 7.75" W x 40" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CLL2803 |
| Product UPC: | 841628194241 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $277.95
-65%$277.95
$97.28More Images





Antique Gold Table Lamp With Metal Barrel Shade By Kalalou
Try our table lamp with conical shade and triangle accent. Use with its taller companion for coordinated lighting in any area that needs illumination. The subtle shine and finish bring light to any dark space.
Specifications
| Product Type: | Lighting |
| Product Dimension: | 7.75" L x 7.75" W x 40" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CLL2803 |
| Product UPC: | 841628194241 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Try our table lamp with conical shade and triangle accent. Use with its taller companion for coordinated lighting in any area that needs illumination. The subtle shine and finish bring light to any dark space.
Specifications
| Product Type: | Lighting |
| Product Dimension: | 7.75" L x 7.75" W x 40" H |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Brass |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CLL2803 |
| Product UPC: | 841628194241 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























