
Antique Gold Christmas Heart Door Hangers Set Of 3 By Kalalou
Antique Gold Christmas Heart Door Hangers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 2" W x 10" H |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1197 |
| Product UPC: | 841628199314 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $57.95
-65%$57.95
$20.28More Images


Antique Gold Christmas Heart Door Hangers Set Of 3 By Kalalou
Antique Gold Christmas Heart Door Hangers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 2" W x 10" H |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1197 |
| Product UPC: | 841628199314 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Antique Gold Christmas Heart Door Hangers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 2" W x 10" H |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1197 |
| Product UPC: | 841628199314 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























