
Antique Champagne Wood Poly Resin Nightstand Wwooden Top By Homeroots
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 29 H x 18 W x 30 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Antique Silver |
| Finish: | Antique Silver |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347126 |
| Product UPC: | 4512839709147 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Nightstand |
| Wood Poly Resin Nightstand Wwooden |
| 29 Antique Champagne Wood |
| Poly Resin Nightstand Wwooden |
| Resin Nightstand Wwooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $988.44
-65%$988.44
$345.95More Images

Antique Champagne Wood Poly Resin Nightstand Wwooden Top By Homeroots
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 29 H x 18 W x 30 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Antique Silver |
| Finish: | Antique Silver |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347126 |
| Product UPC: | 4512839709147 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Nightstand |
| Wood Poly Resin Nightstand Wwooden |
| 29 Antique Champagne Wood |
| Poly Resin Nightstand Wwooden |
| Resin Nightstand Wwooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This nightstand has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this nightstand to any bed side to keep your necessities close by and organized. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 29 H x 18 W x 30 D |
| Product Material: | Wood |
| Frame Material: | Manufactured Wood |
| Top Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Antique Silver |
| Finish: | Antique Silver |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347126 |
| Product UPC: | 4512839709147 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Nightstand |
| Wood Poly Resin Nightstand Wwooden |
| 29 Antique Champagne Wood |
| Poly Resin Nightstand Wwooden |
| Resin Nightstand Wwooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























