
Antique Champagne Wood Poly Resin Dresser Wwooden Top By Homeroots
This dresser has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this dresser to any bedroom to store your necessities. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Dressers |
| Product Dimensions: | 42 H x 18 W x 68 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347129 |
| Product UPC: | 4512839709178 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Dresser |
| Wood Poly Resin Dresser Wwooden |
| Poly Resin Dresser Wwooden |
| 42 Antique Champagne Wood |
| Wood Poly Resin Dresser |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Antique Champagne Wood Poly Resin Dresser Wwooden Top By Homeroots
This dresser has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this dresser to any bedroom to store your necessities. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Dressers |
| Product Dimensions: | 42 H x 18 W x 68 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347129 |
| Product UPC: | 4512839709178 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Dresser |
| Wood Poly Resin Dresser Wwooden |
| Poly Resin Dresser Wwooden |
| 42 Antique Champagne Wood |
| Wood Poly Resin Dresser |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This dresser has the perfect combination of traditional style with a classic look. Add this dresser to any bedroom to store your necessities. Some Assembly Required.
Specifications
| Product Category: | Dressers |
| Product Dimensions: | 42 H x 18 W x 68 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347129 |
| Product UPC: | 4512839709178 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Dresser |
| Wood Poly Resin Dresser Wwooden |
| Poly Resin Dresser Wwooden |
| 42 Antique Champagne Wood |
| Wood Poly Resin Dresser |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























