
Antique Champagne Wood Poly Resin Chest By Homeroots
This chest offers a sophisticated look, clean lines and contemporary style. Add this chest to your bedroom to provide an elegant style that will bring you a perfect sleek design.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 56 H x 20 W x 42 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347130 |
| Product UPC: | 4512839709185 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Chest |
| Wood Poly Resin Chest |
| 42 56 Antique Champagne Wood |
| Antique Champagne Wood Poly |
| 56 Antique Champagne Wood Poly |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Antique Champagne Wood Poly Resin Chest By Homeroots
This chest offers a sophisticated look, clean lines and contemporary style. Add this chest to your bedroom to provide an elegant style that will bring you a perfect sleek design.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 56 H x 20 W x 42 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347130 |
| Product UPC: | 4512839709185 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Chest |
| Wood Poly Resin Chest |
| 42 56 Antique Champagne Wood |
| Antique Champagne Wood Poly |
| 56 Antique Champagne Wood Poly |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This chest offers a sophisticated look, clean lines and contemporary style. Add this chest to your bedroom to provide an elegant style that will bring you a perfect sleek design.
Specifications
| Product Category: | Chests |
| Product Dimensions: | 56 H x 20 W x 42 D |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antique Champagne |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347130 |
| Product UPC: | 4512839709185 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Champagne Wood Poly Resin Chest |
| Wood Poly Resin Chest |
| 42 56 Antique Champagne Wood |
| Antique Champagne Wood Poly |
| 56 Antique Champagne Wood Poly |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























