
Antique Champagne Finish Baroque Style Wall Mirror By Homeroots
This mirror offers a beautiful traditional piece to your home while adding an impressive design. Add this mirror to the matching pieces of this collection to create the perfect bedroom.
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 48" W x 2" D |
| Product Color: | Champagne |
| Product Finish: | Antique Champagne |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347127 |
| Product UPC: | 4512839709154 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Antique Champagne Finish Baroque Style Wall Mirror By Homeroots
This mirror offers a beautiful traditional piece to your home while adding an impressive design. Add this mirror to the matching pieces of this collection to create the perfect bedroom.
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 48" W x 2" D |
| Product Color: | Champagne |
| Product Finish: | Antique Champagne |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347127 |
| Product UPC: | 4512839709154 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This mirror offers a beautiful traditional piece to your home while adding an impressive design. Add this mirror to the matching pieces of this collection to create the perfect bedroom.
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 48" W x 2" D |
| Product Color: | Champagne |
| Product Finish: | Antique Champagne |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347127 |
| Product UPC: | 4512839709154 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























