
Antique Brass Palm Leaf Candle Sconce (Min 2) By Kalalou
This unique candle wall sconce shaped as a botanical frond looks great against deep-colored walls. The gold finish and unusual shape glow against boring backgrounds. Great for any area that needs a touch of shine.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 4.5" x 12.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2556K |
| Product UPC: | 841628194173 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $63.95
-65%$63.95
$22.38More Images


Antique Brass Palm Leaf Candle Sconce (Min 2) By Kalalou
This unique candle wall sconce shaped as a botanical frond looks great against deep-colored walls. The gold finish and unusual shape glow against boring backgrounds. Great for any area that needs a touch of shine.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 4.5" x 12.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2556K |
| Product UPC: | 841628194173 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This unique candle wall sconce shaped as a botanical frond looks great against deep-colored walls. The gold finish and unusual shape glow against boring backgrounds. Great for any area that needs a touch of shine.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 4.5" x 12.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2556K |
| Product UPC: | 841628194173 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























