
Antique Brass Metal Framed Mirror With Demi-Lune Shelf By Kalalou
This metal mirror with an antique brass frame is a great accent piece for any wall. It features a demi-lune shelf for display or storage. Use it for a guest bathroom or small space to add shine and functional beauty. A
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 8" W x 26" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CBB1234 |
| Product UPC: | 8416281101753 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Antique Brass Metal Framed Mirror With Demi-Lune Shelf By Kalalou
This metal mirror with an antique brass frame is a great accent piece for any wall. It features a demi-lune shelf for display or storage. Use it for a guest bathroom or small space to add shine and functional beauty. A
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 8" W x 26" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CBB1234 |
| Product UPC: | 8416281101753 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This metal mirror with an antique brass frame is a great accent piece for any wall. It features a demi-lune shelf for display or storage. Use it for a guest bathroom or small space to add shine and functional beauty. A
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 8" W x 26" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CBB1234 |
| Product UPC: | 8416281101753 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























