
Antique Brass Framed Geometric Mirrors Set Of 3 By Kalalou
Antique Brass Framed Geometric Mirrors Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 32" x 25" Medium: 22.5" x 28.5" Small: 22" x 20"t |
| Product Material: | Glass/Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1253 |
| Product UPC: | 841628194579 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Antique Brass Framed Geometric Mirrors Set Of 3 By Kalalou
Antique Brass Framed Geometric Mirrors Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 32" x 25" Medium: 22.5" x 28.5" Small: 22" x 20"t |
| Product Material: | Glass/Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1253 |
| Product UPC: | 841628194579 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Antique Brass Framed Geometric Mirrors Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 32" x 25" Medium: 22.5" x 28.5" Small: 22" x 20"t |
| Product Material: | Glass/Metal |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1253 |
| Product UPC: | 841628194579 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























