
Antique Brass And Glass Christmas Angels Set Of 3 By Kalalou
This set of three antique brass and glass Christmas angels in three different sizes is made in India. At 13.5", 10.5", and 7" tall, these angels suit any style. Set this trio up to sing silent night in your Christmas village or tree collection.
Specifications
| Product Dimension: | 4" L x 6" W x 13.5" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1514 |
| Product UPC: | 841628198638 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $77.95
-65%$77.95
$27.28More Images


Antique Brass And Glass Christmas Angels Set Of 3 By Kalalou
This set of three antique brass and glass Christmas angels in three different sizes is made in India. At 13.5", 10.5", and 7" tall, these angels suit any style. Set this trio up to sing silent night in your Christmas village or tree collection.
Specifications
| Product Dimension: | 4" L x 6" W x 13.5" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1514 |
| Product UPC: | 841628198638 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This set of three antique brass and glass Christmas angels in three different sizes is made in India. At 13.5", 10.5", and 7" tall, these angels suit any style. Set this trio up to sing silent night in your Christmas village or tree collection.
Specifications
| Product Dimension: | 4" L x 6" W x 13.5" H |
| Product Material: | Metal/Glass |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1514 |
| Product UPC: | 841628198638 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























