
Antique Brass And Glass Angel Christmas Ornament By Kalalou
Don't miss these brass and glass angel ornaments. Four to a box, these 8" high angels are perfect for class or teacher gifts or a themed tree. The simple design and Indian craftsmanship are high on style.
Specifications
| Product Dimension: | 1" L x 3.5" W x 7" H |
| Product Material: | Brass/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1513 |
| Product UPC: | 841628198621 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $71.95
-65%$71.95
$25.18More Images

Antique Brass And Glass Angel Christmas Ornament By Kalalou
Don't miss these brass and glass angel ornaments. Four to a box, these 8" high angels are perfect for class or teacher gifts or a themed tree. The simple design and Indian craftsmanship are high on style.
Specifications
| Product Dimension: | 1" L x 3.5" W x 7" H |
| Product Material: | Brass/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1513 |
| Product UPC: | 841628198621 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Don't miss these brass and glass angel ornaments. Four to a box, these 8" high angels are perfect for class or teacher gifts or a themed tree. The simple design and Indian craftsmanship are high on style.
Specifications
| Product Dimension: | 1" L x 3.5" W x 7" H |
| Product Material: | Brass/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NDE1513 |
| Product UPC: | 841628198621 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























