
Antique Black Wood Console Table By Homeroots
The Kacia console table will be a stylish addition to any living space. Features four mirrored front doors beautifully embellished by raised ornamental inlay, each door includes one shelf inside. This versatile piece may be used as a TV stand, display table, or storage cabinet for any room essentials.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Black |
| Finish: | Antique Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374207 |
| Product UPC: | 4512839430966 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Antique Black Wood Console Table |
| Wood Console Table |
| Black Wood Console Table |
| 32 Antique Black Wood Console |
| Antique Black Wood Console |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,307.78
-65%$1,307.78
$457.72Antique Black Wood Console Table By Homeroots
The Kacia console table will be a stylish addition to any living space. Features four mirrored front doors beautifully embellished by raised ornamental inlay, each door includes one shelf inside. This versatile piece may be used as a TV stand, display table, or storage cabinet for any room essentials.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Black |
| Finish: | Antique Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374207 |
| Product UPC: | 4512839430966 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Antique Black Wood Console Table |
| Wood Console Table |
| Black Wood Console Table |
| 32 Antique Black Wood Console |
| Antique Black Wood Console |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Kacia console table will be a stylish addition to any living space. Features four mirrored front doors beautifully embellished by raised ornamental inlay, each door includes one shelf inside. This versatile piece may be used as a TV stand, display table, or storage cabinet for any room essentials.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 72in W x 15in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Antique Black |
| Finish: | Antique Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374207 |
| Product UPC: | 4512839430966 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Antique Black Wood Console Table |
| Wood Console Table |
| Black Wood Console Table |
| 32 Antique Black Wood Console |
| Antique Black Wood Console |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























