
Alyea End Table, Black Glass & Chrome By Benzara
The Alyea occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece.
Specifications
| Product Dimensions: | 21 H x 16 W x 16 L |
| Product Material: | Glass Metal Tube |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM154558 |
| Product UPC: | 192551004368 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One End Table Only |
| Condition: New |
| Open Storage: 2 Glass Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $324.22
-65%$324.22
$113.48More Images





Alyea End Table, Black Glass & Chrome By Benzara
The Alyea occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece.
Specifications
| Product Dimensions: | 21 H x 16 W x 16 L |
| Product Material: | Glass Metal Tube |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM154558 |
| Product UPC: | 192551004368 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One End Table Only |
| Condition: New |
| Open Storage: 2 Glass Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Alyea occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece.
Specifications
| Product Dimensions: | 21 H x 16 W x 16 L |
| Product Material: | Glass Metal Tube |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM154558 |
| Product UPC: | 192551004368 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One End Table Only |
| Condition: New |
| Open Storage: 2 Glass Shelves |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























