
Alluring Side Table, Dark Oak Brown By Benzara
The occasional side table features smooth table top, storage drawer, turned legs and convenient bottom shelf-board. Expertly crafted with selected woods and veneers in a warm dark oak finish. This beautiful casual style that will make a great addition for any room.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 L |
| Product Material: | Rbw Oak Veneer |
| Product Color: | Dark Oak Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157266 |
| Product UPC: | 192551032699 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Sturdy and Durable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Alluring Side Table, Dark Oak Brown By Benzara
The occasional side table features smooth table top, storage drawer, turned legs and convenient bottom shelf-board. Expertly crafted with selected woods and veneers in a warm dark oak finish. This beautiful casual style that will make a great addition for any room.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 L |
| Product Material: | Rbw Oak Veneer |
| Product Color: | Dark Oak Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157266 |
| Product UPC: | 192551032699 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Sturdy and Durable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The occasional side table features smooth table top, storage drawer, turned legs and convenient bottom shelf-board. Expertly crafted with selected woods and veneers in a warm dark oak finish. This beautiful casual style that will make a great addition for any room.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 L |
| Product Material: | Rbw Oak Veneer |
| Product Color: | Dark Oak Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM157266 |
| Product UPC: | 192551032699 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Includes: One Side Table Only |
| Condition: New |
| Sturdy and Durable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























