
Acacia Wood Three Tiered Adjustable Shelf By Kalalou
Acacia Wood Three Tiered Adjustable Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 27.5" L x 8" W x 27.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1025 |
| Product UPC: | 841628199420 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $117.95
-65%$117.95
$41.28More Images



Acacia Wood Three Tiered Adjustable Shelf By Kalalou
Acacia Wood Three Tiered Adjustable Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 27.5" L x 8" W x 27.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1025 |
| Product UPC: | 841628199420 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Acacia Wood Three Tiered Adjustable Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 27.5" L x 8" W x 27.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1025 |
| Product UPC: | 841628199420 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























