
Acacia Wood Sofa Accent Table By Kalalou
ACACIA WOOD SOFA ACCENT TABLE By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24.5" L x 13" W x 18" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1045 |
| Product UPC: | 8416281104138 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Acacia Wood Sofa Accent Table By Kalalou
ACACIA WOOD SOFA ACCENT TABLE By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24.5" L x 13" W x 18" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1045 |
| Product UPC: | 8416281104138 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ACACIA WOOD SOFA ACCENT TABLE By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24.5" L x 13" W x 18" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1045 |
| Product UPC: | 8416281104138 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























