
Acacia Wood Six Tiered Vertical Shelf By Kalalou
Acacia Wood Six Tiered Vertical Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 7" L x 7.5" W x 48" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1023 |
| Product UPC: | 841628199406 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $137.95
-65%$137.95
$48.28More Images


Acacia Wood Six Tiered Vertical Shelf By Kalalou
Acacia Wood Six Tiered Vertical Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 7" L x 7.5" W x 48" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1023 |
| Product UPC: | 841628199406 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Acacia Wood Six Tiered Vertical Shelf By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 7" L x 7.5" W x 48" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1023 |
| Product UPC: | 841628199406 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























