
Acacia Wood Adjustable Coffee Table By Kalalou
This unusual coffee table is made of acacia wood. It's adjustable for your space's needs. Angular and sturdy, this table is fits any modern space.
Specifications
| Product Dimension: | 30" L x 20" W x 19" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1044 |
| Product UPC: | 8416281104128 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. Moveable Leg For Custom Configuration. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Acacia Wood Adjustable Coffee Table By Kalalou
This unusual coffee table is made of acacia wood. It's adjustable for your space's needs. Angular and sturdy, this table is fits any modern space.
Specifications
| Product Dimension: | 30" L x 20" W x 19" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1044 |
| Product UPC: | 8416281104128 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. Moveable Leg For Custom Configuration. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This unusual coffee table is made of acacia wood. It's adjustable for your space's needs. Angular and sturdy, this table is fits any modern space.
Specifications
| Product Dimension: | 30" L x 20" W x 19" H |
| Product Material: | Acacia Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1044 |
| Product UPC: | 8416281104128 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Features Dovetail Joints. Moveable Leg For Custom Configuration. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























