
Abstract Multi Color Glass Centerpiece Bowl By Homeroots
This Attractive Multi-color Glass Centerpiece Bowl has an excellent wavy style and an abstract coloful pattern on the outside that includes shades of blues, pinks, and green that marry with the aqua tone on the inside. This great centerpiece style bowl offers a modern feeling to your home when it is displayed. This lovely bowl would be an ideal accent on your counter or table 4" (H) x 9" (W) x 9" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 4" H x 9" W x 9" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386757 |
| Product UPC: | 4512822836164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $96.10
-65%$96.10
$33.63More Images

Abstract Multi Color Glass Centerpiece Bowl By Homeroots
This Attractive Multi-color Glass Centerpiece Bowl has an excellent wavy style and an abstract coloful pattern on the outside that includes shades of blues, pinks, and green that marry with the aqua tone on the inside. This great centerpiece style bowl offers a modern feeling to your home when it is displayed. This lovely bowl would be an ideal accent on your counter or table 4" (H) x 9" (W) x 9" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 4" H x 9" W x 9" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386757 |
| Product UPC: | 4512822836164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Attractive Multi-color Glass Centerpiece Bowl has an excellent wavy style and an abstract coloful pattern on the outside that includes shades of blues, pinks, and green that marry with the aqua tone on the inside. This great centerpiece style bowl offers a modern feeling to your home when it is displayed. This lovely bowl would be an ideal accent on your counter or table 4" (H) x 9" (W) x 9" (D).
Specifications
| Product Dimensions: | 4" H x 9" W x 9" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 386757 |
| Product UPC: | 4512822836164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























