
72X39 Brown Solid Wood Top With Metal And Wood Leg Dining Table By Homeroots
72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table|72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851945 |
| Product SKU: | 380477 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood |
| Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood Metal |
| Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,409.63
-65%$1,409.63
$493.37More Images








72X39 Brown Solid Wood Top With Metal And Wood Leg Dining Table By Homeroots
72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table|72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851945 |
| Product SKU: | 380477 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood |
| Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood Metal |
| Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table|72x39 Brown Solid Wood Top with Metal and Wood Leg Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851945 |
| Product SKU: | 380477 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood |
| Wood Leg Dining Table |
| 72X39 Brown Solid Wood Metal |
| Leg Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























