
60' Round Glass Top Brown Wood With Pedestal Base Dining Table By Homeroots
60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table|60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851877 |
| Product SKU: | 380484 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Glass Brown Wood Pedestal |
| Wood Pedestal Base Dining Table |
| 60 Round Glass Brown Wood |
| Brown Wood Pedestal Base Dining |
| Glass Brown Wood Pedestal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,001.50
-65%$3,001.50
$1,050.52More Images




60' Round Glass Top Brown Wood With Pedestal Base Dining Table By Homeroots
60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table|60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851877 |
| Product SKU: | 380484 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Glass Brown Wood Pedestal |
| Wood Pedestal Base Dining Table |
| 60 Round Glass Brown Wood |
| Brown Wood Pedestal Base Dining |
| Glass Brown Wood Pedestal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table|60" Round Glass Top Brown Wood with Pedestal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851877 |
| Product SKU: | 380484 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Glass Brown Wood Pedestal |
| Wood Pedestal Base Dining Table |
| 60 Round Glass Brown Wood |
| Brown Wood Pedestal Base Dining |
| Glass Brown Wood Pedestal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























