
60' Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top And Base Dining Table By Homeroots
60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table|60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852140 |
| Product SKU: | 380457 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Charcoal Gray Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Gray Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Gray Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,077.31
-65%$3,077.31
$1,077.06More Images







60' Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top And Base Dining Table By Homeroots
60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table|60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852140 |
| Product SKU: | 380457 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Charcoal Gray Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Gray Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Gray Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table|60" Round Charcoal Gray Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852140 |
| Product SKU: | 380457 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Charcoal Gray Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Gray Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Gray Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























