
60' Round Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots - 380474
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 30in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851976 |
| Product SKU: | 380474 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,395.08
-65%$2,395.08
$838.28More Images




60' Round Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots - 380474
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 30in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851976 |
| Product SKU: | 380474 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 30in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851976 |
| Product SKU: | 380474 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























