
60' Round Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots - 380461
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852102 |
| Product SKU: | 380461 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,629.61
-65%$1,629.61
$570.36More Images





60' Round Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots - 380461
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852102 |
| Product SKU: | 380461 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|60" Round Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852102 |
| Product SKU: | 380461 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
| 60 Round Brown Solid Wood |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























