
60' Round Blonde Solid Wood And Base Dining Table By Homeroots
60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining Table|60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining . Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851983 |
| Product SKU: | 380473 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Solid Wood Base Dining |
| 60 Round Blonde Solid Wood |
| Solid Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Round Blonde Solid Wood Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,077.31
-65%$3,077.31
$1,077.06More Images






60' Round Blonde Solid Wood And Base Dining Table By Homeroots
60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining Table|60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining . Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851983 |
| Product SKU: | 380473 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Solid Wood Base Dining |
| 60 Round Blonde Solid Wood |
| Solid Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Round Blonde Solid Wood Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining Table|60" Round Blonde Solid Wood and Base Dining . Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 60in W x 60in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851983 |
| Product SKU: | 380473 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Solid Wood Base Dining |
| 60 Round Blonde Solid Wood |
| Solid Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Round Blonde Solid Wood Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























