
57" White And Black Upholstered Upholstered Bedroom Bench By Homeroots
Shadi Bedroom/Entryway Bench, Available in White Faux Leather Seat with Four Black Sanded Coated Steel Legs
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 57" W x 18" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 484594 |
| Product UPC: | 606114646488 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,056.39
-65%$1,056.39
$369.74More Images



57" White And Black Upholstered Upholstered Bedroom Bench By Homeroots
Shadi Bedroom/Entryway Bench, Available in White Faux Leather Seat with Four Black Sanded Coated Steel Legs
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 57" W x 18" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 484594 |
| Product UPC: | 606114646488 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Shadi Bedroom/Entryway Bench, Available in White Faux Leather Seat with Four Black Sanded Coated Steel Legs
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 57" W x 18" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 484594 |
| Product UPC: | 606114646488 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























