
54" Walnut Modern Retro Grooves TV Media Center By Homeroots
Practical, Space Saving, And Good Looking, This 54" Walnut Modern Retro Grooves Tv Media Center Is A Versatile Media Storage Solution. Built-In Cable And Wire Management Helps To Keep Those Unseemly Wires At Bay. Convert Your Room Into A Special Place With Your Favorite Collectibles And Tv Accessories That Is Suitable For Living Room, Bedroom, Or Office. 30.4" H X 54.2" W X 18.9" D
Specifications
| Product Dimensions: | 30.4" H x 54.2" W x 18.9" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 143.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 396550 |
| Product UPC: | 808230066946 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images








54" Walnut Modern Retro Grooves TV Media Center By Homeroots
Practical, Space Saving, And Good Looking, This 54" Walnut Modern Retro Grooves Tv Media Center Is A Versatile Media Storage Solution. Built-In Cable And Wire Management Helps To Keep Those Unseemly Wires At Bay. Convert Your Room Into A Special Place With Your Favorite Collectibles And Tv Accessories That Is Suitable For Living Room, Bedroom, Or Office. 30.4" H X 54.2" W X 18.9" D
Specifications
| Product Dimensions: | 30.4" H x 54.2" W x 18.9" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 143.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 396550 |
| Product UPC: | 808230066946 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Practical, Space Saving, And Good Looking, This 54" Walnut Modern Retro Grooves Tv Media Center Is A Versatile Media Storage Solution. Built-In Cable And Wire Management Helps To Keep Those Unseemly Wires At Bay. Convert Your Room Into A Special Place With Your Favorite Collectibles And Tv Accessories That Is Suitable For Living Room, Bedroom, Or Office. 30.4" H X 54.2" W X 18.9" D
Specifications
| Product Dimensions: | 30.4" H x 54.2" W x 18.9" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 143.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 396550 |
| Product UPC: | 808230066946 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























