
54' Circular Solid Wood Top With Pedestal Style Base Dining Table By Homeroots
54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table|54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852119 |
| Product SKU: | 380460 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Pedestal Style Base Dining Table |
| 54 Circular Solid Wood Pedestal |
| Base Dining Table |
| Wood Pedestal Style Base Dining |
| Style Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,629.61
-65%$1,629.61
$570.36More Images




54' Circular Solid Wood Top With Pedestal Style Base Dining Table By Homeroots
54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table|54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852119 |
| Product SKU: | 380460 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Pedestal Style Base Dining Table |
| 54 Circular Solid Wood Pedestal |
| Base Dining Table |
| Wood Pedestal Style Base Dining |
| Style Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table|54" Circular Solid Wood Top with Pedestal Style Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852119 |
| Product SKU: | 380460 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Pedestal Style Base Dining Table |
| 54 Circular Solid Wood Pedestal |
| Base Dining Table |
| Wood Pedestal Style Base Dining |
| Style Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























