
54' Brown Solid Wood Top With Brown Metal And Wood Base Dining Table By Homeroots
54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table|54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852065 |
| Product SKU: | 380465 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Metal Wood Base Dining |
| 54 Brown Solid Wood |
| Metal Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Brown Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,879.61
-65%$1,879.61
$657.86More Images





54' Brown Solid Wood Top With Brown Metal And Wood Base Dining Table By Homeroots
54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table|54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852065 |
| Product SKU: | 380465 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Metal Wood Base Dining |
| 54 Brown Solid Wood |
| Metal Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Brown Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table|54" Brown Solid Wood Top with Brown Metal and Wood Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 54in W x 54in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852065 |
| Product SKU: | 380465 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Metal Wood Base Dining |
| 54 Brown Solid Wood |
| Metal Wood Base Dining Table |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Brown Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























