
48' Round White Marble Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851938 |
| Product SKU: | 380478 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Metal Base Dining |
| Black Metal Base Dining Table |
| Metal Base Dining Table |
| 48 Round White Marble |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,500.59
-65%$1,500.59
$525.21More Images








48' Round White Marble Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851938 |
| Product SKU: | 380478 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Metal Base Dining |
| Black Metal Base Dining Table |
| Metal Base Dining Table |
| 48 Round White Marble |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|48" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851938 |
| Product SKU: | 380478 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Metal Base Dining |
| Black Metal Base Dining Table |
| Metal Base Dining Table |
| 48 Round White Marble |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























