
48' Round White Marble Top Black Base Dining Table By Homeroots
48" Round White Marble Top Black Base Dining Table|48" Round White Marble Top Black Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852058 |
| Product SKU: | 380466 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Base Dining Table |
| Black Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| White Marble Black Base Dining |
| Marble Black Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,106.96
-65%$2,106.96
$737.44More Images





48' Round White Marble Top Black Base Dining Table By Homeroots
48" Round White Marble Top Black Base Dining Table|48" Round White Marble Top Black Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852058 |
| Product SKU: | 380466 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Base Dining Table |
| Black Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| White Marble Black Base Dining |
| Marble Black Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
48" Round White Marble Top Black Base Dining Table|48" Round White Marble Top Black Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852058 |
| Product SKU: | 380466 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Black Base Dining Table |
| Black Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| White Marble Black Base Dining |
| Marble Black Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























