
48' Round Brown Solid Wood Table Top And Base Dining Table By Homeroots
48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table|48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 29.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852089 |
| Product SKU: | 380463 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Brown Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,052.00
-65%$1,052.00
$368.20More Images




48' Round Brown Solid Wood Table Top And Base Dining Table By Homeroots
48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table|48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 29.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852089 |
| Product SKU: | 380463 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Brown Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table|48" Round Brown Solid Wood Table Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 29.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852089 |
| Product SKU: | 380463 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Round Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Base Dining Table |
| Solid Wood Table Base Dining |
| Brown Solid Wood Table Base |
| Solid Wood Table Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























