
48" Rectangular Taupe Wood Look Hall Console Accent Table By Homeroots
This entryway console table makes it that much easier to show off your books, plants, photos and other decor items. A warm welcome as an entryway table, this piece can also be placed in the living room or bedroom. It features a charming multi-level shelving style with taupe wood look table tops. This accent table makes your small home, apartment or condo look carefully organized and modern. The black metal frame provides extra style.
Specifications
| Product Dimensions: | 31.75" H x 48" W x 12" D |
| Product Color: | Dark Taupe,Black |
| Product Finish: | Dark Taupe |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376515 |
| Product UPC: | 4512822897479 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $223.73
-65%$223.73
$78.31More Images







48" Rectangular Taupe Wood Look Hall Console Accent Table By Homeroots
This entryway console table makes it that much easier to show off your books, plants, photos and other decor items. A warm welcome as an entryway table, this piece can also be placed in the living room or bedroom. It features a charming multi-level shelving style with taupe wood look table tops. This accent table makes your small home, apartment or condo look carefully organized and modern. The black metal frame provides extra style.
Specifications
| Product Dimensions: | 31.75" H x 48" W x 12" D |
| Product Color: | Dark Taupe,Black |
| Product Finish: | Dark Taupe |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376515 |
| Product UPC: | 4512822897479 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This entryway console table makes it that much easier to show off your books, plants, photos and other decor items. A warm welcome as an entryway table, this piece can also be placed in the living room or bedroom. It features a charming multi-level shelving style with taupe wood look table tops. This accent table makes your small home, apartment or condo look carefully organized and modern. The black metal frame provides extra style.
Specifications
| Product Dimensions: | 31.75" H x 48" W x 12" D |
| Product Color: | Dark Taupe,Black |
| Product Finish: | Dark Taupe |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 376515 |
| Product UPC: | 4512822897479 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























