
48' Marble Top With Gold Metal Base Dining Table By Homeroots
48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table|48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852041 |
| Product SKU: | 380467 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Gold Metal Base Dining |
| Gold Metal Base Dining Table |
| 48 Marble Gold Metal Base |
| Metal Base Dining Table |
| Gold Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,228.30
-65%$2,228.30
$779.90More Images






48' Marble Top With Gold Metal Base Dining Table By Homeroots
48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table|48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852041 |
| Product SKU: | 380467 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Gold Metal Base Dining |
| Gold Metal Base Dining Table |
| 48 Marble Gold Metal Base |
| Metal Base Dining Table |
| Gold Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table|48" Marble Top with Gold Metal Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 48in D x 30.3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852041 |
| Product SKU: | 380467 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Marble Gold Metal Base Dining |
| Gold Metal Base Dining Table |
| 48 Marble Gold Metal Base |
| Metal Base Dining Table |
| Gold Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























