
47" Round Gold Metal Frame Wall Mirror By Homeroots
Sleek and good looking, this 47" Round Gold Metal Frame Wall Mirror is a great way to add fashion and purpose to your space. The round minimalist, antiqued gold tone finish frame gives it just the right touch. Add dimension and light reflection to most any room in your home. 47"x 47" x. 24"
Specifications
| Product Dimensions: | 47.24" H x 47.24" W x 0.98" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376411 |
| Product UPC: | 4512822894140 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $643.49
-65%$643.49
$225.22More Images





47" Round Gold Metal Frame Wall Mirror By Homeroots
Sleek and good looking, this 47" Round Gold Metal Frame Wall Mirror is a great way to add fashion and purpose to your space. The round minimalist, antiqued gold tone finish frame gives it just the right touch. Add dimension and light reflection to most any room in your home. 47"x 47" x. 24"
Specifications
| Product Dimensions: | 47.24" H x 47.24" W x 0.98" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376411 |
| Product UPC: | 4512822894140 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sleek and good looking, this 47" Round Gold Metal Frame Wall Mirror is a great way to add fashion and purpose to your space. The round minimalist, antiqued gold tone finish frame gives it just the right touch. Add dimension and light reflection to most any room in your home. 47"x 47" x. 24"
Specifications
| Product Dimensions: | 47.24" H x 47.24" W x 0.98" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376411 |
| Product UPC: | 4512822894140 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























