
40' Round White Marble Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 40in W x 40in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852133 |
| Product SKU: | 380458 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 40 Round White Marble |
| Marble Black Metal Base Dining |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,712.84
-65%$1,712.84
$599.49More Images


40' Round White Marble Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 40in W x 40in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852133 |
| Product SKU: | 380458 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 40 Round White Marble |
| Marble Black Metal Base Dining |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table|40" Round White Marble Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 40in W x 40in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852133 |
| Product SKU: | 380458 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 40 Round White Marble |
| Marble Black Metal Base Dining |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























