
40'" Glam Bling Eifel Tower Tabletop Sculpture By Homeroots
Bring a bit of wonder from Paris to your space with the fabulous 40'' Glam Bling Eifel Tower Tabletop Sculpture. This replica is all decked out in in glamorous sparkling silver and faux crystals. Making an impressive statement piece anywhere you choose to display it, this eye catching and sparkly tower is sure to put a smile on your face. 39.5" x 13.5" x 13.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 39.5" H x 13.5" W x 13.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383775 |
| Product UPC: | 4512822754567 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $308.06
-65%$308.06
$107.82More Images




40'" Glam Bling Eifel Tower Tabletop Sculpture By Homeroots
Bring a bit of wonder from Paris to your space with the fabulous 40'' Glam Bling Eifel Tower Tabletop Sculpture. This replica is all decked out in in glamorous sparkling silver and faux crystals. Making an impressive statement piece anywhere you choose to display it, this eye catching and sparkly tower is sure to put a smile on your face. 39.5" x 13.5" x 13.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 39.5" H x 13.5" W x 13.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383775 |
| Product UPC: | 4512822754567 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring a bit of wonder from Paris to your space with the fabulous 40'' Glam Bling Eifel Tower Tabletop Sculpture. This replica is all decked out in in glamorous sparkling silver and faux crystals. Making an impressive statement piece anywhere you choose to display it, this eye catching and sparkly tower is sure to put a smile on your face. 39.5" x 13.5" x 13.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 39.5" H x 13.5" W x 13.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383775 |
| Product UPC: | 4512822754567 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























