
4 Panel Silver Room Divider By Homeroots
This is a 4 panel room divider, ideal for adding a bit of separation between spaces while keeping areas on both sides bright and connected. Allows some light and sound to pass through. Finished on both sides.
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 72" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379903 |
| Product UPC: | 4512822856773 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $726.70
-65%$726.70
$254.34More Images


4 Panel Silver Room Divider By Homeroots
This is a 4 panel room divider, ideal for adding a bit of separation between spaces while keeping areas on both sides bright and connected. Allows some light and sound to pass through. Finished on both sides.
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 72" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379903 |
| Product UPC: | 4512822856773 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a 4 panel room divider, ideal for adding a bit of separation between spaces while keeping areas on both sides bright and connected. Allows some light and sound to pass through. Finished on both sides.
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 72" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379903 |
| Product UPC: | 4512822856773 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























