
38" Rectangle Wall Mounted Accent Mirror By Homeroots - 347112
This mirror is available in different finishes to choose. This mirror simple in style with a square frame. It will be the perfect complement from the most sophisticated to decor casual settings. 36" X 38"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Platinum |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347112 |
| Product UPC: | 4512839708850 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


38" Rectangle Wall Mounted Accent Mirror By Homeroots - 347112
This mirror is available in different finishes to choose. This mirror simple in style with a square frame. It will be the perfect complement from the most sophisticated to decor casual settings. 36" X 38"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Platinum |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347112 |
| Product UPC: | 4512839708850 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This mirror is available in different finishes to choose. This mirror simple in style with a square frame. It will be the perfect complement from the most sophisticated to decor casual settings. 36" X 38"
Specifications
| Product Dimensions: | 38" H x 36" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Platinum |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347112 |
| Product UPC: | 4512839708850 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























