
36" Mounts To Dresser By Homeroots
36" Mounts To Dresser
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374223 |
| Product UPC: | 4512839430737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $367.86
-65%$367.86
$128.75More Images



36" Mounts To Dresser By Homeroots
36" Mounts To Dresser
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374223 |
| Product UPC: | 4512839430737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
36" Mounts To Dresser
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Black |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 374223 |
| Product UPC: | 4512839430737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























