
35" Rectangle Wall Mounted Accent Mirror By Homeroots
The forward design and clean lines of the Weathered Gray Rectangular Mirror make it an ideal addition to any bedroom. This contemporary rectangular mirror with features a unique and subtle weathered gray finish trim. This transitional piece will add a touch of modern elegance and style to any bedroom. Dresser sold separately. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318745 |
| Product UPC: | 614486162000 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $131.39
-65%$131.39
$45.99More Images

35" Rectangle Wall Mounted Accent Mirror By Homeroots
The forward design and clean lines of the Weathered Gray Rectangular Mirror make it an ideal addition to any bedroom. This contemporary rectangular mirror with features a unique and subtle weathered gray finish trim. This transitional piece will add a touch of modern elegance and style to any bedroom. Dresser sold separately. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318745 |
| Product UPC: | 614486162000 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The forward design and clean lines of the Weathered Gray Rectangular Mirror make it an ideal addition to any bedroom. This contemporary rectangular mirror with features a unique and subtle weathered gray finish trim. This transitional piece will add a touch of modern elegance and style to any bedroom. Dresser sold separately. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318745 |
| Product UPC: | 614486162000 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























