
32" Espresso Free form Floor Shelf Console Table With Storage By Homeroots
Make A Statement In Your Entryway With Our Stunning 32-Inch Espresso Free Form Floor Shelf Console Table With Storage! This Table Has A Top Made With Espresso Manufactured Wood That Is Known For Durability And Easy Maintenance. In Addition To A Great Top, Our Console Table Has A High Quality Manufactured Wood Floor Shelf Base That Is Durable And Easy To Clean And Maintain. Versatile In Use, Console Tables Can Be Used For A Variety Of Purposes In A Variety Of Rooms And Settings. 34-Inch H X 31.5-Inch W X 11.75-Inch D
Specifications
| Product Dimensions: | 34" H x 31.5" W x 11.75" D |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Espresso |
| Product Weight: | 43.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332831 |
| Product UPC: | 4512822768755 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $248.93
-65%$248.93
$87.13More Images




32" Espresso Free form Floor Shelf Console Table With Storage By Homeroots
Make A Statement In Your Entryway With Our Stunning 32-Inch Espresso Free Form Floor Shelf Console Table With Storage! This Table Has A Top Made With Espresso Manufactured Wood That Is Known For Durability And Easy Maintenance. In Addition To A Great Top, Our Console Table Has A High Quality Manufactured Wood Floor Shelf Base That Is Durable And Easy To Clean And Maintain. Versatile In Use, Console Tables Can Be Used For A Variety Of Purposes In A Variety Of Rooms And Settings. 34-Inch H X 31.5-Inch W X 11.75-Inch D
Specifications
| Product Dimensions: | 34" H x 31.5" W x 11.75" D |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Espresso |
| Product Weight: | 43.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332831 |
| Product UPC: | 4512822768755 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make A Statement In Your Entryway With Our Stunning 32-Inch Espresso Free Form Floor Shelf Console Table With Storage! This Table Has A Top Made With Espresso Manufactured Wood That Is Known For Durability And Easy Maintenance. In Addition To A Great Top, Our Console Table Has A High Quality Manufactured Wood Floor Shelf Base That Is Durable And Easy To Clean And Maintain. Versatile In Use, Console Tables Can Be Used For A Variety Of Purposes In A Variety Of Rooms And Settings. 34-Inch H X 31.5-Inch W X 11.75-Inch D
Specifications
| Product Dimensions: | 34" H x 31.5" W x 11.75" D |
| Product Material: | Particle Board |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Espresso |
| Product Weight: | 43.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332831 |
| Product UPC: | 4512822768755 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























