
3 Piece Wooden Counter Height Set Gray Oak Fabric By Homeroots
The 3 piece pack counter height dining set carries in oak gray finish. The table with wine bottle and wine glass rack and the chair with padded gray fabric seat cushion. With a blend of comfort and style, this dining set will make your dining area full with style that you cant miss! Table Measures: 21"w x 48"l x 36"h, Stool: 24"h
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 48in W x 21in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Gray Oak & Fabric |
| Product Color: | Gray Oak & Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839714462 |
| Product SKU: | 343830 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Counter Height Set Gray Oak |
| Height Set Gray Oak Fabric |
| Piece Wooden Counter Height Set |
| Wooden Counter Height Set Gray |
| Wooden Counter Height Set |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $601.05
-65%$601.05
$210.373 Piece Wooden Counter Height Set Gray Oak Fabric By Homeroots
The 3 piece pack counter height dining set carries in oak gray finish. The table with wine bottle and wine glass rack and the chair with padded gray fabric seat cushion. With a blend of comfort and style, this dining set will make your dining area full with style that you cant miss! Table Measures: 21"w x 48"l x 36"h, Stool: 24"h
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 48in W x 21in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Gray Oak & Fabric |
| Product Color: | Gray Oak & Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839714462 |
| Product SKU: | 343830 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Counter Height Set Gray Oak |
| Height Set Gray Oak Fabric |
| Piece Wooden Counter Height Set |
| Wooden Counter Height Set Gray |
| Wooden Counter Height Set |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The 3 piece pack counter height dining set carries in oak gray finish. The table with wine bottle and wine glass rack and the chair with padded gray fabric seat cushion. With a blend of comfort and style, this dining set will make your dining area full with style that you cant miss! Table Measures: 21"w x 48"l x 36"h, Stool: 24"h
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 48in W x 21in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Gray Oak & Fabric |
| Product Color: | Gray Oak & Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839714462 |
| Product SKU: | 343830 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Counter Height Set Gray Oak |
| Height Set Gray Oak Fabric |
| Piece Wooden Counter Height Set |
| Wooden Counter Height Set Gray |
| Wooden Counter Height Set |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























