
28' Round Natural Finish Fir Wood Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Fir Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 5in W x 28in D x 28in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895703 |
| Product SKU: | 376023 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fir Wood Mirrored Glass Tray |
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Fir Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $263.11
-65%$263.11
$92.09More Images





28' Round Natural Finish Fir Wood Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Fir Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 5in W x 28in D x 28in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895703 |
| Product SKU: | 376023 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fir Wood Mirrored Glass Tray |
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Fir Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Fir Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 5in W x 28in D x 28in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895703 |
| Product SKU: | 376023 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fir Wood Mirrored Glass Tray |
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Fir Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























