
26" Silver Glam Two Tier Chandelier USB Table Lamp By Homeroots
This 26" silver glam two tier chandelier USB table lamp is the perfect combination of design and function mixed with glamorous good looks. The lamp is made of sturdy metal and features a silver color with layers of faux crystal hanging accents that give this lamp a super stylish and lux look. The light that this lamp throws is soft and warm to elevate the look of most any space in your home. It is perfect for virtually any decor. 26" H x 12.5" W x 12.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 26" H x 12.5" W x 12.5" D |
| Product Color: | Chrome Silver and Clear Acrylic |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468577 |
| Product UPC: | 606114542445 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $110.43
-65%$110.43
$38.65More Images







26" Silver Glam Two Tier Chandelier USB Table Lamp By Homeroots
This 26" silver glam two tier chandelier USB table lamp is the perfect combination of design and function mixed with glamorous good looks. The lamp is made of sturdy metal and features a silver color with layers of faux crystal hanging accents that give this lamp a super stylish and lux look. The light that this lamp throws is soft and warm to elevate the look of most any space in your home. It is perfect for virtually any decor. 26" H x 12.5" W x 12.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 26" H x 12.5" W x 12.5" D |
| Product Color: | Chrome Silver and Clear Acrylic |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468577 |
| Product UPC: | 606114542445 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This 26" silver glam two tier chandelier USB table lamp is the perfect combination of design and function mixed with glamorous good looks. The lamp is made of sturdy metal and features a silver color with layers of faux crystal hanging accents that give this lamp a super stylish and lux look. The light that this lamp throws is soft and warm to elevate the look of most any space in your home. It is perfect for virtually any decor. 26" H x 12.5" W x 12.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 26" H x 12.5" W x 12.5" D |
| Product Color: | Chrome Silver and Clear Acrylic |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468577 |
| Product UPC: | 606114542445 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























